Hakkımızda

İncek Veteriner Kliniği

Ankara İNCEK bölgesinde bulunan kliniğimiz Ankara geneline hizmet sunmaktadır. 

Siz değerli hayvan dostlarının, sevimli dostlarınızla tanıştığınız ilk günden bütün hayatları boyunca ihtiyaçları olan tüm desteği sevgi ve profesyonellik çizgisi içerisinde bizimle bulabilirsiniz.

Hayvan sahibi olmanın getirdiği sorumlulukların ağırlığını bizimle paylaşarak hafifletebilirsiniz. Böylece petinizle geçireceğiniz zamandan daha çok zevk alabilirsiniz. Biz ihtiyacı olan temel hizmetleri sizlere sunarken, sizlerde gün geçtikçe evinizin bir ferdi durumuna gelen petinizle sevginizi doya doya paylaşırsınız.

Bizim için TEŞHİS önemlidir. Bu nedenle kliniğimiz her geçen gün ihtiyacı olan teknolojik gereksinimlerini tamamlamaktadır. Böylece dostlarımız için en doğru Veteriner Hekim yaklaşımını tercih ederek en kısa ve en ekonomik şeklide problemlerinizi çözeriz.

Hasta kayıt-takip programımız ile hastalarımızın daha önce geçirmiş olduğu hastalık bilgilerinin arşivlenmesi, rutin uygulanan aşılama, iç ve dış parazit tedavisi bilgisayar ortamında kayıt altına alınmaktadır. Böylece tüm hastalarımız düzenli olarak takip edilmekte ve aşı-ilaç tarihleri konusunda hasta sahipleri zamanında bilgilendirilmektedir.

Sevimli dostlarımızla ilk buluşmanızdan yaşamı boyunca eğitimleri konusundaki ipuçlarından davranış problemlerinin çözümüne kadar, aklınıza takılan bir çok sorunun cevabını, ücretsiz olarak verdiğimiz danışmanlık hizmetiyle kliniğimizde bulabilirsiniz.